ذات خود را بشناسید !!

 


با دیدن این عکس به اسرار درونی خود پی ببرید.


 

آنچه می بینید دقیقا شخصیت درونی شما را بازگو می کند . نترسید !! در این تصویر دو چهره وجود دارد .اول نگاه کنید بعد قضاوت کنید !


ادامه مطلب


[ سه شنبه 16 مهر 1392  ] [ 07:41 ب.ظ ] [ ]

دانلود Man vs wild: Behind the Wild 2010 - مستند انسان در مقابل طبیعت: پشت وحش

دانلود Man vs wild: Behind the Wild 2010 - مستند انسان در مقابل طبیعت: پشت وحش

پخش برنامه تلویزیونی Man vs Wild (انسان در مقابل طبیعت) از سال 2006 در کانال معروف Discovery آغاز شد. در این برنامه تلویزیونی فردی به نام Bear Grylls به همراه یک تیم چند نفره فیلم برداری در هر قسمت راهی یکی از نقاط مختلف کره زمین می شود و در هر قسمت به شما آموزش می دهد که اگر در این مناطق گم شدید چگونه در طبیعت بدون داشتن هیچ گونه وسیله خاصی و فقط با داشتن یک بطری آب و در مواقعی یک چاقوی جیبی ساده، بتوانید زنده بمانید و با استفاده از نشانه های موجود در طبیعت خود را نجات دهید.


ادامه مطلب


[ سه شنبه 16 مهر 1392  ] [ 07:38 ب.ظ ] [ ]

دانلود Trainsignal CompTIA Linux+, Exam LX0-101, Exam LX0-102 Training - آموزش کامپتیا لینوکس پلاس

دانلود Trainsignal CompTIA Linux+, Exam LX0-101, Exam LX0-102 Training - آموزش کامپتیا لینوکس پلاس

مدرک کامپتیا لینوکس پلاس (CompTIA Linux+) یکی از مدارک معتبر و شناخته شده برای برای متخصصانی است که با پلتفرم های منبع باز (Open Source) کار می کنند و کسب این مدرک به منظور داشتن 6 تا 12 ماه تجربه کاری با پلتفرم لینوکس و مهارت هایی نظیر مدیریت Linux Systems با استفاده از Command Line، مدیریت کاربران، File System Permission، پیکربندی نرم افزارها و مدیریت Client ها در لینوکس می باشد. سازمان های Oracle و Novell مدرک Linux+ را بعنوان یکی از مدارک اصلی سازمان های خود می شناسند و کمپانی های Hitachi Electronics و Fujitsu Japan نیز داشتن این مدرک را جزو پیش نیازهای استخدام کارمندان خود قرار داده اند.
در دوره آموزشی شما با Trainsignal CompTIA Linux+ Training مباحث مطرح شده در آزمون کامپتیا لینوکس پلاس آشنا می شوید.


ادامه مطلب


[ سه شنبه 16 مهر 1392  ] [ 07:32 ب.ظ ] [ ]

دانلود Avast! Offline Update 2013-10-05 - آپدیت آفلاین آنتی ویروس اوست مخصوص نسخه ی 7

دانلود Avast! Offline Update 2013-10-05 - آپدیت آفلاین آنتی ویروس اوست مخصوص نسخه ی 7

با مسدود شدن IP‌های ایرانی در اوایل خرداد 1391 توسط سرور آپدیت آنتی ویروس Avast امکان آپدیت آنلاین محصولات این شرکت از داخل ایران غیر ممکن شد. به همین دلیل فایل آپدیت آفلاین این آنتی ویروس بر روی سرور پی سی دانلود قرار داده شد و با ارائه منظم آن، امکان آپدیت این آنتی ویروس برای کاربران فراهم خواهد شد.


ادامه مطلب


[ یک شنبه 14 مهر 1392  ] [ 08:04 ب.ظ ] [ ]

چگونه امنیت خود را در فضای مجازی تامین کنیم؟


ما تصمیم گرفتیم طی چندین آموزش راهکارهای افزایش امنیت در دنیای مجازی را به شما دوستان آموزش دهیم.


امروزه امنیت در فضای مجازی با توجه به رشد تکنولوژی و تجارت الکترونیک بسیاری از خدمات و امکاناتی که در دنیای مجازی فراهم شده است بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است.  فروشگاه ها، خبرگزاری ها، آموزش های الکترونیک، ارتباط با دیگران ، نشر عقاید و افکار ها و … همه در اینترنت قرار گرفته است. حال با گسترش این فضا برخی افراد قصد دارند برای خود وبسایت داشته باشند و افرادی هم به دنبال بدست آوردن اطلاعات و برخی دیگر به خرید اینترنتی مشغول هستند  و عده ای هم با هک کردن وبسایت ها سعی در سرقت اطلاعات شخصی افراد دارند، برخی دیگر با ایجاد صفحات جعلی درگاه های پرداخت بانک ها در پی سرقت اطلاعات کارت های بانکی افراد هستند. از همین رو نیاز است تا یک کاربر ، مدیر یک سایت و مدیر یک سرور به امنیت در فضای مجازی توجه داشته باشد.

ما تصمیم گرفتیم طی چندین آموزش راهکارهای افزایش امنیت در دنیای مجازی را به شما دوستان آموزش دهیم. ما آموزش های خود را ابتدا به صورت عمومی شروع می کنیم و به نکاتی می پردازیم که تمام افراد باید به آنها توجه داشته باشند و در ادامه راهکار های افزایش امینت یک وبسایت که در آن به امنیت سایت های اینترنتی که شامل سایت های راه اندازی شده با سیستم های مدیریت محتوای آماده و برنامه نویسی های شخصی است می پردازیم.

 و در ادامه؛ با توجه به اینکه برای راه اندازی یک سایت به فضای میزبانی (هاست) در بستر اینترنت و یک دامنه نیاز است. حال هر دوی این ها نیاز به تامین امنیت دارند چرا که هکرها می توانند با نفوذ به وب سرور یا پنل مدیریت دامنه وبسایت شما را هک کنند، به امنیت سرور های می­پردازیم با توجه به اینکه در این سری از آموزش ها قرار است از ابتدا شروع کنیم شاید برخی موارد برایتان تکرای باشد، لطفا کمی شکیبا باشید.
 

ادامه مطلب


[ یک شنبه 14 مهر 1392  ] [ 07:55 ب.ظ ] [ ]